Binance spustí v EU svou platební kartu

15. července 2020

Tisková zpráva burzy Binance ze dne 14.7.2020 oznamuje oficiální spuštění Binance Card v Evropě a ve Velké Británii (UK), což jejich uživatelům umožní převádět a utrácet své BTC, BNB, SXP a BUSD u více než 60 milionů obchodníků ve 200 státech celého světa.

Na rozdíl od většiny krypto karet, které jsou předplacenými kartami a které vyžadují, aby uživatelé převedli své kryptoměny na fiat měnu ručně a „doplnili“ tak svou kartu před jejím použitím, Binance Card funguje jako tradiční debetní karta. Díky platformě Swipe umožňuje Binance Card zachovat digitální aktiva ve své původní podobě, dokud nedojde k transakci v místě prodeje, což umožňuje držitelům karet Binance bez problémů provádět transakce s kryptoměnami na více než 60 milionech míst po celém světě. 

Od srpna 2020 budou moci uživatelé Binance žijící v Evropském hospodářském prostoru požádat o Binance Card, přičemž uživatelé ve Velké Británii budou následovat krátce poté.

„Poskytnutím hmatatelného způsobu transakce, převodu a utrácení krypta pro každodenní použití podporujeme naše poslání zvyšovat dostupnost kryptoměn pro masy. Umožnění uživatelům převádět a utrácet své krypto přímo s obchodníky z celého světa zlepší adopci kryptoměn. Těšíme se na zpřístupnění karty Binance Card uživatelům v jiných regionech a na zavedení nových funkcí pro zlepšení zážitku z karty Binance Card prostřednictvím našeho partnerství se společností Swipe.“ řekl generální ředitel Binance, Changpeng Zhao. 

 „Jsme potěšeni, že konečně dostaneme Binance Card do rukou našich uživatelů, aby mohli začít používat své krypto v každodenním životě,“ dodal ředitel pro evropský trh, Josh Goodbody.

https://www.binance.com

Přečtěte si také

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme. Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů,...