Dovolená za kryptoměny

5. prosince 2022

Sice zbývají necelé tři týdny do vánoc a nákupní horečka dosahuje vrcholu, ale mnoho z nás je myšlenkami už na letní dovolené, případně chcete někomu věnovat pod stromeček poukaz na pobyt, například u moře.
Proč tedy nevyužít nabídku ubytování na chorvatském ostrově Vir, kde můžete rezervační poplatek zaplatit v kryptoměnách?

Rezervační poplatek můžete zaplatit v kryptoměnách BTC, BCH, ETH, DOGE a LTC.
Při objednávce dostanete od provozovatelky webu Zaživir.sk zálohovou fakturu na rezervační poplatek (max. 30% z celkové ceny ceny ubytování) s QR kódem s přesměrováním na platební bránu Coinbase Commerce, vyjádřený v Eurech a vy zaplatíte zvolenou kryptoměnou, která se z Vaší peněženky odečte podle aktuálního kurzu v momentě platby.

Doplatek za dovolenou doplácíte po příjezdu, v hotovosti v měně Euro. 
Nezoufejte, pokud chcete mít celé ubytování za kryptoměny, tak víte, že od 15.7. 2019 můžete v Chorvatsku na 1016 pobočkách pošty směnit Bitcoin, Ethereum, Stellar, Ripple a EOS za chorvatské kuny (od 1.1. 2023 za Euro)?
Pošta na tomto projektu spolupracuje se směnárnou Electrocoin, která sídlí v Zadaru. 
Více informací ZDE

Z nabídky webu jsem namátkou vybral apartmán IVONA.
Jak jsem si prověřil na kontaktním mailu, tak tento apartmán pro 6 osob je pro následující sezonu volný od 29.4. do 16.9. 2023.

Apartmán se skládá ze 3 ložnic (jedna manželská postel 160 x 200 a dvě manželské postele 140 x 200), kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, a prostorná terasa s velkým stolem, židle a dvě lehátka. V apartmánu je koupelna s WC a sprchovým koutem, pračka a vysoušeč vlasů a má další WC s umyvadlem.
Ubytovací zařízení má samozřejmě klimatizaci, která se v horkých letních dnech na slunném pobřeží Jaderského moře postará o potřebné osvěžení, a naopak v chladnějších dnech lze využít k vytápění.
Velmi pěkná pláž s lesem a stínem – betonové molo a písečná část pláže, písečný vstup a písečné mořské dno, mělké moře – ideální pro děti.
Pláž je vzdálena 50 metrů, takže si můžete vychutnat moře osobitým způsobem. Výhled na moře od apartmánu vám poskytne nezapomenutelný romantický večer s Jadranem jako přírodní kulisou.

Můj blog a jeho rozvoj můžete podpořit malým příspěvkem v různých kryptoměnách. Díky. 👍👍

Přečtěte si také

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme. Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů,...

Pilulka.cz přijímá kryptoměny

Pilulka.cz přijímá kryptoměny

 Když v říjnu 2020 vstoupila síť lékáren Pilulka.cz na pražskou burzu cenných papírů, slibovali majitelé společnosti expanzi do zahraničí a další...