Jak vydělat krypto poslechem rádia?

6. ledna 2021

Bitradio (BRO) je kryptoměna a platforma, která se zaměřuje na poslech rádia přes internet. Jednoduše posloucháte svou oblíbenou rádiovou stanici a ještě za to dostáváte zaplaceno v kryptoměně BRO.

V nabídce najdete přes 30 000 rozhlasových stanic z celého světa. Z České republiky najdete na Bitradiu několik desítek stanic.

Každou hodinu se rozdělí mezi všechny posluchače 120 BRO (4 BRO za blok). To kolik dostanete, záleží na tom, kolik lidí zrovna poslouchá rádio. Každé 3 hodiny musíte vyplnit kontrolní CAPTCHA kód.
Výplatní minimum je 5 BRO. Kdy je vyděláte bude záležet na tom, kolik lidí je připojeno v síti a poslouchá rádio a na tom jak často posloucháte vy. 

Aktuální cenu BRO můžete najít například na Kurzy.cz nebo na Coingecko.com

Z jedné IP adresy lze poslouchat (vydělávat) až ze 4 rádií.

Bitradio funguje na Blockchainu, bloky se generují po 120 sekundách. Na ověřování se používá metoda PoS (Proof of Stake). 

Výhoda je jasná – možnost výdělku tím co stejně zřejmě děláte každý den a to je poslech rádia. Dokonce je možnost si stáhnout aplikaci do mobilu a spárovat ji se svým účtem a vydělávat kdekoliv, kde máte mobilní signál. 

Bohužel je tu i jedna nevýhoda a tou je možnost směny tokenu BRO na BTC zatím pouze na dvou burzách. Já využívám CREX24, kde je však zapotřebí verifikace i kvůli směně jednotlivých kryptoměn. Druhou variantou je C-Patex se kterým nemám zkušenosti a tak vám k tomu nic nenapíšu.

Přečtěte si také

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme. Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů,...