Mikroinvestice

Chcete své přivýdělky dále rozmnožit? Máte několik možností. Ukážeme si několik tipů na investice, kde lze mít zisk z reinvestování takových přivýdělků. Investice jsou možné již od několika málo desetikorun a roční zhodnocení se pohybuje od 2% do 10%.
Možná si řeknete, že toto zhodnocení není moc, ale připomeňme si staré rčení: „Halíře dělají talíře“.

V tomto případě je lepší vrabec v hrsti, než-li holub na střeše. Samozřejmě že konkrétně v oblasti kryptoměn najdete nabídky se zhodnocením i v řádu stovek procent, avšak zde je na místě důležité upozornění, že prakticky ve všech případech se jedná o podvod a s největší pravděpodobností o své investice přijdete. Jaké jsou druhy podvodů a jak je poznat si můžete přečíst ZDE.

Získejte 4.08% p.a. z každého uloženého satoshi. Minimální investice 30000 satoshi. POZOR – nevlastníte privátní klíče k peněžence. Půjčujete své BTC na „dobré slovo“. Možné riziko, ikdyž fungují už několik let. Úrok připisují denně.

Získejte 10% p.a. z každého uloženého Litecoinu. Minimální investice 0,05 LTC. POZOR – nevlastníte privátní klíče k peněžence. Půjčujete své LTC na „dobré slovo“. Možné riziko, ikdyž fungují už několik let. Úrok připisují denně.

Získejte 8% p.a. z každého uloženého Etherea. Minimální investice 0,01 ETH. POZOR – nevlastníte privátní klíče k peněžence. Půjčujete své ETH na „dobré slovo“. Možné riziko, ikdyž fungují už několik let. Úrok připisují denně.

Spořicí účty vaše peníze před inflací neochrání. Investown je nejjednodušší způsob, jak investovat do nemovitostí už od 500 Kč s fixním výnosem přes 8,5 % p.a. Investujte do své budoucnosti ještě dnes.