Objednejte si vlastní debetní kartu Binance

12. února 2021

S kartou Binance Visa můžete převádět a utrácet své oblíbené kryptoměny u více než 60 milionů obchodníků a bankomatů po celém světě. Jednoduše převeďte kryptoměnu z vaší peněženky do peněženky na kartě Binance a jste připraveni své krypto využít kdekoliv a kdykoliv.

Výhody karty:

  • Nulové poplatky. Karta Binance Visa je zcela zdarma! Binance nebude účtovat žádné správní ani zpracovatelské poplatky. Poplatky třetích stran za využití karty však mohou být účtovány (například poplatek za výběr z bankomatu). 
  • Držíte kryptoměnu a vyměňujete ji pouze v případě potřeby
  • Až 8% cashback na vaše nákupy.
    Získejte až 8% cashback na všechny nákupy provedené vaší kartou Binance Visa!
  • Všechny vaše prostředky na kartě Binance jsou chráněny nejvyššími standardy zabezpečení dostupnými na Binance. 

Aby bylo možno o kartu Binance zažádat je zapotřebí být na Binance plně verifikován a splnit požadavky KYC (česky: Poznej Svého Zákazníka).  

Verifikace je intuitivní proces, kterým vás aplikace Binance provede v několika jednoduchých krocích. 
 
Pro jaké země ja karta Binance přístupná? To znamená v jaké zemi musíte být rezidentem, aby bylo možno kartu objednat?
Aruba, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Curaçao, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Německo, Gibraltar, Řecko, Guadeloupe, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Martinik, Mayotte, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Reunion, Rumunsko, Saint-Martin, Sint Maarten, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko. 
 
Zdroj: www.binance.com 

Přečtěte si také

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme. Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů,...