Pilulka.cz přijímá kryptoměny

1. září 2021

 Když v říjnu 2020 vstoupila síť lékáren Pilulka.cz na pražskou burzu cenných papírů, slibovali majitelé společnosti expanzi do zahraničí a další investice do společnosti. Své sliby bezesporu splnili a tak cena lékárenského řetězce během necelého roku stoupla z cca. 750 mil. Kč na nyní odhadovaných 3,1 mld Kč.

Firma provozuje kamenné prodejny v ČR a na Slovensku. E-shop pod stejným názvem kromě těchto dvou zemí najdete také v Rumunsku a Maďarsku. 

Od letošního léta společnost Pilulka.cz nabízí svým zákazníkům také možnost platby při nákupu přes e-shop v kryptoměnách, konkrétně BTC a LTC.

„Po dokončení objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu Confirmo, kde si zvolíte měnu, kterou zaplatíte (Bitcoin nebo Litecoin). Po výběru měny již nelze změnit způsob platby. V pravém horním rohu můžete vidět částku v Kč.

Po zvolení měny vám platební brána zobrazí adresu peněženky na kterou máte odeslat danou částku ve zvolené kryptoměně. Uhrazení můžete provést buď kliknutím na odkaz „Uhradit z peněženky“, který se pokusí automaticky spustit výchozí peněženku nainstalovanou ve vašem počítači nebo můžete také použít QR kód, případně zadat adresu a částku ve vaší peněžence.

Pokud platba proběhla v pořádku, bude potvrzena během pár minut. Jedná se o rychlý a bezpečný způsob platby.“

Přečtěte si také

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme. Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů,...