Royalvape.cz přijímá Bitcoin

11. listopadu 2021

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme.

Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů, příchutí, e-liquidů a příslušenství, a co víc? Můžete u něj zaplatit svými bitcoiny, tento způsob platby zaštituje platební brána GoPay, která je jednou z nejpoužívanějších platebních bran v České republice.

E-shop patří mezi nováčky v oboru, nicméně už nyní se může pyšnit širokou nabídkou a zákaznickým servisem, ve kterém i jeho silnější konkurence značně zaostává.

Proč?
Protože majitel a provozovatel e-shopu je také tzv. „vaper“ (pozn. red. vaper je uživatel elektronických cigaret) a tak tedy má mnoho věcí odzkoušených a dovede začínajícím i pokročilým e-kuřákům dobře poradit, pro tyto účely také zřídil možnost poradenství, které najdete na 
této stránce. Poradenství obsahuje telefonickou linku, e-mailový kontakt a jednoduchý kontaktní formulář, na e-shopu najdete skutečně širokou nabídku produktů (okolo 3 000 produktů skladem), doručení Vaší objednávky probíhá službou PPL na adresu, za 89,- Kč. 

Na e-shopu také běží několik akcí, například:

  • Kumulativní sleva, jde o slevu, kterou registrovaný zákazník dostane s každými 750,- Kč nákupu +1% slevu k další objednávce, kumulovat můžete až do 10%

  • Pro spokojené zákazníky je k dispozici také 5% sleva za ověřenou pozitivní recenzi na Heurece

  • Nově k objednávce nad 2000,- Kč dostanete dárek zdarma

Majitelem a provozovatelem je Martin Orešanský, který je mimo jiné mladý programátor, který má zkušenosti s provozem a tvorbou e-shopových řešení, prezentující se pod značkou Royalonogy.

Na svém e-shopu také nabízí spolupráci formou Dropshippingu, na této stránce také zjistíte co vše Dropshipping obnáší a jak spolupráce formou dropshippingu funguje. 

Přečtěte si také

Pilulka.cz přijímá kryptoměny

Pilulka.cz přijímá kryptoměny

 Když v říjnu 2020 vstoupila síť lékáren Pilulka.cz na pražskou burzu cenných papírů, slibovali majitelé společnosti expanzi do zahraničí a další...