Rozšíření BTC Airdropem? Podvod!

6. července 2020

Všiml jsem si, že se poslední dobou na internetu šíří podvod slibující Airdrop až 2000 BTC. Už jen toto by vás mělo varovat. Airdrop až 2000 BTC? Co to jako je za blbost? BTC potřebuje mince rošiřovat pomocí Airdropu? To asi ne, že? 

Tento podvodný Airdrop se objevuje na různých webových adresách, naposledy na adrese https://bit-airdrop.club/airdrop (ani to neotvírejte je to podvod, dávám to sem jen pro ukázku), asi podle toho jak moc byla původní adresa již „provařená“, ale vždy má stejný design (vidíte na fotce) a vždy po vás chce kromě BTC adresy, také vaši mailovou adresu a hlavně 12 záchraných slov pro přístup k vaší BTC adrese.
Pokud toto zadáte, tak nejen že žádný BTC nedostanete, ale navíc vám někdo dokonale vysaje váš BTC účet.

Stránka má budit dojem oficiálního Airdropu Blockchainu. Pokud Blockchain dělá nějaký Airdrop, tak na svých oficiálních stránkách www.blockchain.com a ne jinde.
Doufám, že toto píšu zbytečně, že nikdo není s prominutím tak hloupý, aby tomu naletěl, ale přesto je to jen další důkaz, že je třeba si dávat pozor na podvodníky.

Přečtěte si také

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz přijímá Bitcoin

Royalvape.cz je další e-shop, který přijímá kryptoměny a o kterém si napíšeme. Tento e-shop je zaměřený na prodej elektronických cigaret, gripů,...